Vylepšete si topení
Nevhodně navrženou otopnou soustavu poznáte podle pocitu chladu od podlahy. Řešením je zde Ventilátor pro topná tělesa Eitan, který zvýší výkon vašeho radiátoru a zajistí lepší distribuci tepla. Ventilátor nasává studený vzduch u podlahy a prohání ho otopným tělesem, čímž aktivuje cirkulaci vzduchu. Díky tomu je teplota v místnosti rovnoměrná. Výkon deskového radiátoru se zvýší o 50 – 100 %. Záleží na rozměrech, umístění, ploše radiátoru, teplotě otopné vody apod.

KOUPIT

Nižší náklady na topení

Výše úspory záleží na ceně tepla, vašich zvycích a na tepelných mostech v domácnosti.

Prachový filtr vzduchu

Přidáním filtru můžete Ventilátor Eitan přeměnit na čističku vzduchu s kapacitou až 180 m3 za hodinu na jeden metr jeho délky. 

Příjemné prostředí v létě

V parných letních dnech promění Ventilátor Eitan váš byt v otevřenou terasu s příjemným vánkem a neobtěžuje nepříjemnými zvuky.

Sušička prádla

Ventilátor Eitan lze také použít jako tichou sušičku, která nezabírá téměř žádný prostor. Stačí ho umístit k sušáku s mokrým prádlem.

Jednoduchá montáž 

Montáž našeho Ventilátoru je naprosto intuitivní a snadná. Neplaťte drahé techniky, instalaci zvládne každý!

Vše v jednom

Při objednávce Ventilátoru Eitan dostanete vše, co je k jeho instalaci třeba. Balení obsahuje napájení, regulaci otáček, tepelný spínač i filtr.

Zvýšení topného výkonu:

50 – 100 % u deskových a litinových radiátorů
200 – 500 % u konvektorů

Stojí to za to, ušetříte
Díky Ventilátoru Eitan můžete přejít na nízkoteplotní zdroje tepla, např. tepelná čerpadla, aniž byste museli kupovat větší radiátory. To znamená, že s naším Ventilátorem vám stačí nižší teplota otopné vody v systému a dosáhnete stejného výkonu. Vylepšená cirkulace vzduchu zabraňuje vzniku plísní na zdech a eliminuje pocit vydýchaného vzduchu. Ventilátory Eitan jsou vhodné ke všem zdrojům sálavého tepla.

KOUPIT

Technické parametry

 

Eitan – Ventilátor pro otopná tělesa
Délka ventilátoru (cm)   Délka vrtule *
55 cm   40 cm
75 cm   60 cm
95 cm   80 cm
122 cm   100 cm
142 cm   120 cm

* aktivní výfuková délka

Hloubka: 6,5 cm
Šířka: 6,5 cm
Příkon ventilátorů: 2 – 11 W
Všechny ventilátory mají 1,5 cm vysoké nožičky

Máte dotaz?

Neváhejte a napište nám.

    Přiloha: jpg | jpeg | png | pdf | doc | docs.